Üniversitemizde Kutlu Doğum Programı Düzenlendi

 

Üniversitemizde Genç Gönüllüler Topluluğu Hanım Komisyonu ve İlahiyat Fakültesi öğrencileri Kutlu Doğum Haftası sebebiyle bir program düzenledi.

 

Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenlenen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç’in eşi Şerife Güvenç, üniversite personeli, Kilis halkı ve öğrenciler katıldı. Program öncesinde katılımcılara gülsuyu, çikolata, kitap ve kitap ayracı verildi. İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ile başlayan program, Yrd. Doç. Dr. Bünyamin Açıkalın’ın Kuran Tilaveti ile devam etti. Programın açılış konuşmasını ise Yrd. Doç. Dr. Muammer Bayraktutar gerçekleştirdi. Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in özelliklerini anlatan Bayraktutar, yapılan ibadetlerin samimiyetle yapılması gerektiğine de değindi.

 

Programda İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu bir grup birbirinden güzel ilahileri seslendirdiler. Daha sonra ise Hz. Rumeysa’nın anlatıldığı tiyatro sahnelendi. Sinevizyon gösterilerinin izletildiği programda öğrenciler şiirler ve naatlar da seslendirdiler.

 

Etkinliğin sonunda çekiliş düzenlendi ve kazanan 5 kişiye Kuran-ı Kerim hediye edildi.

 

                                                                                                     

                                                                       Kilis 7 Aralik Universitesi Bilgi Islem Daire Bsk. © 2011-2017                                              Warning: fopen(/home/fbe/www/phpwebcounter-1.0//hits_webcounter.0): failed to open stream: Permission denied in /home/gencgonulluler/www/phpwebcounter-1.0/phpwebcounter.php on line 67 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/gencgonulluler/www/phpwebcounter-1.0/phpwebcounter.php on line 68 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/gencgonulluler/www/phpwebcounter-1.0/phpwebcounter.php on line 69 Warning: fopen(/home/fbe/www/phpwebcounter-1.0//hits_webcounter.0): failed to open stream: Permission denied in /home/gencgonulluler/www/phpwebcounter-1.0/phpwebcounter.php on line 79 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/gencgonulluler/www/phpwebcounter-1.0/phpwebcounter.php on line 80 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/gencgonulluler/www/phpwebcounter-1.0/phpwebcounter.php on line 81 000000